Евертън посреща Манчестър Сити в двубой от 19-я кръг на Висшата

...

НА ЖИВО: Евертън - Манчестър Сити, съставите

Евертън посреща Манчестър Сити в дуел от 19-я кръг на Висшата лига. Срещата е с начален час 22:15 и може да го наблюдавате НА ЖИВО по DIEMA SPORT 3, като може да я наблюдавате и минута по минута на Gong.bg.

Евертън е в страхотна форма и въпреки да загуби последния си дуел в шампионата от Тотнъм с 1:2, отборът на Шон Дайш бе преди този момент в серия от четири победни победи във Висшата лига, без да допусне гол. " Карамелите " са 17-и и са единствено на точка от рисковата зона, като тимът от град Ливърпул ще се надява да изненада първенеца пред личните си почитатели.

Манчестър Сити се завръща към вътрешното състезание, откакто завоюва Световното клубно състезание. " Гражданите " имат потребност от точки, защото изостават на 8 точки от водача Ливърпул, въпреки и да са с два мача по-малко. Тимът на Пеп Гуардиола ще търси наложителната победа, която ще го върне в топ 4.

Стартови сформира:

Евертън:  1. Джордан Пикфорд, 19. Виталий Миколенко, 32. Джарад Брантуейт, 6. Джеймс Тарковски, 2. Нейтън Патерсън, 8. Амаду Онана, 21. Андре Гомеш,  7. Дуайт МакНийл, 11. Джак Харисън, 37. Джеймс Гарнър, 14. Бето

Манчестър Сити:  31. Едерсон, 6. Нейтън Аке, 25. Мануел Аканджи, 5. Джон Стоунс, 2. Кайл Уокър, 16. Родри, 27. Матеус Нунеш, 10. Джак Грийлиш, 47. Фил Фодън, 20. Бернардо Силва, 19. Хулиан Алварес